Úvod » Žáci

Vánoční turnaj přípravek

publikováno 09.01.2015

Vánoční turnaj přípravek

Na zlatou neděli 21.12. 2014 uspořádal TJ Slavoj Dvorec – oddíl kopané fotbalový turnaj mladších a starších přípravek. Turnaj se hrál v Městské sportovní hale v Nepomuku a probíhal v dopoledních hodinách. Turnaje se zúčastnily týmy Nepomuka, Dvorce a Kasejovic.

Nejprve hrála mladší přípravka a po vyhlášení výsledků, je vystřídali fotbalisté starší přípravky.

Diváci, kteří si udělali v předvánočním shonu čas a přišli se podívat na zápasy našich nadějí, viděli hezký fotbal se spoustou branek a pěkných akcí. Povzbuzovali, fandili a zato jim patří velké „ dík “.

Hráči, kteří si ještě před Vánocemi „dali do těla“, dostali poháry za umístění a i pěkné odměny. Tímto bych chtěl poděkovat všem týmovým trenérům, lidem co nám pomáhali s přípravami turnaje a samozřejmě sponzorům KOVO - HOLUB Nepomuk s.r.o., KLAUS Timber a.s. a Města Nepomuk.

Pokud byste si s námi ve Dvorci chtěli zahrát fotbal, jste zváni na tréninky do Městské haly v Nepomuku. Trénujeme každou středu od 17 hodin. Budeme se těšit.

Foto z turnaje - odkaz dole.

Výsledky mladší přípravky:

Dvorec – Nepomuk             3 : 5